Vážení hosté,

Informujeme Vás, že recepce je v provozu v době od 6:00 do 18:00 hod. Dovolujeme si Vás proto upozornit, že ubytovat se v našem hotelu je možné nejpozději  do 17:30 hod.

Děkujeme za pochopení.

____________________________________________________________________________________

Dear guests,

Please note that the reception  will be open from 6:00 until 18:00. We kindly ask you to check in until 17:30.

Thank you for your understanding

 

Hotel Rottal byl v roce 2006 slavnostně otevřen po rozsáhlé rekonstrukci, která obsahovala kompletní renovaci hotelu, byly nadstaveny další 3 etáže.

Název Rottal byl zvolen s ohledem na dřívější panství Rottalů v této oblasti a současně tak, aby byl dobře vyslovitelný i pro jinojazyčné hosty.

Hotel poskytuje luxusní ubytování ve 37 dvoulůžkových pokojích, které jsou rozděleny do tří kategorií, a to: Economy, Standard, Business – pokoje se liší svou velikostí a samozřejmě cenou, jsou nekuřácké. Všechny pokoje jsou dány do stejného stylu (stejný nábytek, stejný design) jediné, co je odlišné je rozloha pokojů. Mají vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), WI-FI připojení k internetu, TV se satelitním příjmem, klimatizací, centrálním řízením teploty). Hotel je kompletně bezbariérový, má 1 bezbariérový pokoj, a proto se zde mohou ubytovat i osoby se zdravotním handicapem.

Nyní je hotel tříhvězdičkový, má 6 etáží, 1. - 3. etáž slouží společnosti SMO, jsou zde vybudovány kanceláře.

Hotel má velmi dobrý zabezpečovací systém. Parkoviště se nachází přímo před hotelem a je střeženo kamerovým systémem, na noc se zamyká a pro hosty je zpoplatněno. Přes den se parkovné samozřejmě neplatí. Je zde také možnost bus parkingu na parkovišti za hotelem. Interní zabezpečení je čipové to znamená, že host se dostane pouze ven a do svého pokoje. Při příchodu host obdrží čip a tím si otvírá dveře po hotelu a také ovládá výtah. Bezpečnostní systém je výborný v tom, že host se dostane pouze do míst jemu určených.

Hotel také nabízí možnosti školení. Má dvě velmi krásné a kvalitně vybavené školící místnosti. První školící místnost tzv. VIP zasedací místnost poskytuje prostor pro 8 – 10 osob. Je vybaven dataprojektorem, připojením k internetu, telefonem,klimatizací.

Druhá školící místnost je mnohem větší. Dovoluje kapacitu 40 – 50 osob. Její vybavení tvoří: připojení k internetu, dataprojektor, plátno, kopírka,  telefon,  flipchart, interaktivní tabulí, scannerem a klimatizací. Místnost je opticky rozdělena na dvě poloviny, kdy jedna polovina je vybavena PC a druhá nikoli. Zde je také možnost využití místnosti jako kina, jelikož stoly se dají skládat.

Hotel přijímá platební karty a je zde možnost platit v měně EURO.

 

divider-with-gradient