6. ročník Festivalu malých pivovarů v Napajedlích! Výběr nejlepších piv z 13 malých pivovarů! Skvělá atmosféra celého dne, který vyvrcholí velkolepou večerní show světové top revival kapely KISS Forever Band! Zarezervujte si u nás pobyt a hurá na ,,jedno''!

Festival malých pivovarů Napajedla

 

 

T-Mobile Olympijský běh Zlín se koná na zlínském atletickém Stadionu mládeže (ulice Hradská), který se nachází v centru Zlína. Závod na 5 000 m je tradiční atletickou disciplínou zařazenou do programu olympijských her a běží se na 12, 5 kol. Postavte se na start i vy a užijte si radost z pohybu! 

 

T mobile běh

 

Událost roku v Otrokovicích? Štěrkáč v červnu přivítá první ročník open-air festivalu Lážo Plážo. Bude to párty plná skvělých kapel, dobrot a samozřejmě taky lážo plážo a koupačka u vody. Začínáme už v 10 hodin. ;-). Zarezervujte si u nás pobyt a užijte si skvělý den!
Rybičky 48
Horkýže Slíže
Marek Ztracený
PSH
Circus Problem
Poletíme?

 

 

 

 

V sobotu 15. června se uskuteční již 4. ročník Slavnosti pivovaru Malenovice. Od 12:00 do 23:00 hodin můžete ochutnat 25 druhů čepovaného piva nejen z Malenovic, pro celiaky bude připraveno čepované bezlepkové pivo, dále budou dobroty z udírny, bramboráky, palačinky a další. Nebude chybět ani káva, nealko a zmrzlina. Malí návštěvníci si budou moci zadovádět na atrakcích. Nebudou chybět ani prohlídky pivovaru a vystoupí řada hudebních skupin.

 

 

 

Užíváte si jízdu na kole? Jste vášniví cyklisti nebo máte rádi pomalou jízdu a sledování krajiny kolem? Zarezervujte si ubytování v hotelu Rottal a využijte cyklostezky podél Baťova kanálu dlouhou více jak 80km!!! To je paráda!

 

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t87/1/16/2693.png");">⚓️https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f914.png");">🤔https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f601.png");">😁divider-with-gradient