13. ročník sportovně kulturního festivalu Slovácké léto se odehraje v termínu 3.–12. 7. 2020 přímo v historickém centru Uherského Hradiště. Zavolejte na 577 591 111 nebo si zarezervujte ubytování na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a hurá na 9 dní plných zábavy, sportu a kultury!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neváhejte a navštivte jednu z nejkrásnějších ZOO v České republice! Zavolejte 577 591 111 nebo si zarezervujte pobyt na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vyražte s celou rodinou, přáteli či vaší drahou polovičkou do krásné ZOO Zlín! :)

  

 

Recepce hotelu bude v provozu v době od 6:30 do 22:00 hod. Dovolujeme si Vás proto upozornit, že ubytovat se v našem hotelu je možné nejpozději  do 21:30 hod.

Děkujeme za pochopení.

 

Zahrádku restaurace otevíráme 11. května 2020. Můžete si však i nyní objednávat s sebou!

Vzhledem k současné situaci jsme zavedli následující hygienická opatření celého objektu pro maximální bezpečí našich hostů:

o            personál celého hotelu je vybaven rouškami a dezinfekcí a dodržují přísná opatření

o            společné prostory hotelu jsou každé 2 hodiny kompletně dezinfikovány (recepce, restaurace, chodby, výtah)

o            u vstupu do hotelu jsou Vám k dispozici gumové rukavice, dezinfekce a ubrousky

o            hotelové pokoje jsou důkladně dezinfikovány po každém odjezdu

o            vychutnat si pokrmy z naší restaurace můžete i bez kontaktu s ostatními hosty díky naší pokojové službě zdarma

Těšíme se na Vás! 

 

 

 

 

divider-with-gradient