Přijďte se pobavit na každoroční zábavu. Dobré pivečko nebo klobáska za poslechu skvělé hudby. Mňam ♥. Zarezervujte si ubytování na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a hurá za zábavou :P!

 

 

Pracuji s vámi nejen na vašem těle, ale i na vaší duši. Vše totiž začíná v hlavě.
Proto pojďme spolu do divadla na Pátou dohodu s Jaroslavem Duškem.
Kdy a kde? 29.8.2020 19:00 hod Městské divadlo Zlín. Zavolejte 577 591 111 a zarezervujte si ubytování. Těšíme se na Vás!

 

Zlínské filmové léto! Užijte si letní večery při letním kině ve Zlíně ♥. Vstup na promítání je zdarma. Občerstvení zajištěno, ale klidně si s sebou vezměte věci na piknik. Nezapomeňte na deky. Zlín - park Komenského

 

Neváhejte a navštivte jednu z nejkrásnějších ZOO v České republice! Zavolejte 577 591 111 nebo si zarezervujte pobyt na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vyražte s celou rodinou, přáteli či vaší drahou polovičkou do krásné ZOO Zlín! :)

  

 

Recepce hotelu bude v provozu v době od 6:00 do 22:00 hod. Dovolujeme si Vás proto upozornit, že ubytovat se v našem hotelu je možné nejpozději  do 21:30 hod.

Děkujeme za pochopení.

 

 

Vzhledem k současné situaci jsme zavedli následující hygienická opatření celého objektu pro maximální bezpečí našich hostů:

o            personál celého hotelu je vybaven rouškami a dezinfekcí a dodržují přísná opatření

o            společné prostory hotelu jsou každé 2 hodiny kompletně dezinfikovány (recepce, restaurace, chodby, výtah)

o            u vstupu do hotelu jsou Vám k dispozici gumové rukavice, dezinfekce a ubrousky

o            hotelové pokoje jsou důkladně dezinfikovány po každém odjezdu

o            vychutnat si pokrmy z naší restaurace můžete i bez kontaktu s ostatními hosty díky naší pokojové službě zdarma

Těšíme se na Vás! 

 

 

 

 

divider-with-gradient